Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri, Battlefield 4 Oyun Gereksinimleri, Battlefield 4 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Battlefield 4 Çalıştırabilir miyim? ...

Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 4 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 4 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 4 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 4 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core2 Duo P8600 @ 2.40GHz | Amd: AMD Athlon II X2 240e
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 8800 GT | Amd: Radeon HD 3870
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
DirectxDirectX
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista SP2 32-Bit (with KB971512 System Update)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz | Amd: AMD FX-6300 Six-Core
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTX 660 | Amd: Radeon HD 7870
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)30
DirectxDirectX
Video Ram3
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 8 64-Bit

Battlefield 4 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 4 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 4 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 4 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 4 dosya boyutu ?, Battlefield 4 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 4 ne kadar yer kaplar ? Battlefield 4 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 4 oynatır mı ?, Battlefield 4 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.