Battlefield 3: Back to Karkand Sistem Gereksinimleri

Battlefield 3: Back to Karkand Sistem Gereksinimleri, Battlefield 3: Back to Karkand Oyun Gereksinimleri, Battlefield 3: Back to Karkand Bilgisayarım ...

Battlefield 3: Back to Karkand Sistem Gereksinimleri

Battlefield 3: Back to Karkand oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 3: Back to Karkand kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 3: Back to Karkand Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 3: Back to Karkand oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 3: Back to Karkand oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 3: Back to Karkand Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Athlon X2 2.7 GHz) | Amd: 2 GHz DUAL CORE (Core 2 Duo 2.4 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000 | Amd: 500 series
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0 (ATI 4.1)
Vertex Shader4.0 (ATI 4.1)
Operating System (Os)Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 3: Back to Karkand Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: QUAD-CORE
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 6950) | Amd: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)
DirectxYes
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit

Battlefield 3: Back to Karkand oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 3: Back to Karkand Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 3: Back to Karkand oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 3: Back to Karkand oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 3: Back to Karkand dosya boyutu ?, Battlefield 3: Back to Karkand kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 3: Back to Karkand ne kadar yer kaplar ? Battlefield 3: Back to Karkand Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 3: Back to Karkand oynatır mı ?, Battlefield 3: Back to Karkand kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.