Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri, Battlefield 3 Oyun Gereksinimleri, Battlefield 3 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Battlefield 3 Çalıştırabilir miyim? ...

Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 3 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 3 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 3 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 3 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Athlon X2 2.7 GHz) | Amd: 2 GHz DUAL CORE (Core 2 Duo 2.4 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000 | Amd: 500 series
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)20
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0 (ATI 4.1)
Vertex Shader4.0 (ATI 4.1)
Operating System (Os)Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: QUAD-CORE
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 6950) | Amd: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)20
DirectxYes
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 64-Bit

Battlefield 3 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 3 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 3 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 3 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 3 dosya boyutu ?, Battlefield 3 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 3 ne kadar yer kaplar ? Battlefield 3 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 3 oynatır mı ?, Battlefield 3 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.