Battlefield 2: Special Forces Sistem Gereksinimleri

Battlefield 2: Special Forces Sistem Gereksinimleri, Battlefield 2: Special Forces Oyun Gereksinimleri, Battlefield 2: Special Forces Bilgisayarım Çal...

Battlefield 2: Special Forces Sistem Gereksinimleri

Battlefield 2: Special Forces oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 2: Special Forces kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 2: Special Forces Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 2: Special Forces oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 2: Special Forces oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 2: Special Forces Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP equivalent
Gpu (Video Card)Nvidia: 100% DirectX 9 compatible 128MB Direct3D Card (GeForce FX 5700+/Radeon 8500 | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)1.1
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP (32-bit version)/Vista/7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 2: Special Forces Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP equivalent
Gpu (Video Card)Nvidia: 100% DirectX 9 compatible 256MB Direct3D Card (GeForce FX 5700+/Radeon 9500+) | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)1.1
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP (32-bit version)/Vista/7

Battlefield 2: Special Forces oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 2: Special Forces Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 2: Special Forces oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 2: Special Forces oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 2: Special Forces dosya boyutu ?, Battlefield 2: Special Forces kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 2: Special Forces ne kadar yer kaplar ? Battlefield 2: Special Forces Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 2: Special Forces oynatır mı ?, Battlefield 2: Special Forces kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.