Battlefield 2: Armored Fury Sistem Gereksinimleri

Battlefield 2: Armored Fury Sistem Gereksinimleri, Battlefield 2: Armored Fury Oyun Gereksinimleri, Battlefield 2: Armored Fury Bilgisayarım Çalıştırı...

Battlefield 2: Armored Fury Sistem Gereksinimleri

Battlefield 2: Armored Fury oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 2: Armored Fury kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 2: Armored Fury Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 2: Armored Fury oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 2: Armored Fury oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 2: Armored Fury Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP equivalent
Gpu (Video Card)Nvidia: 100% DirectX 9 compatible 128MB Direct3D Card (GeForce FX 5700+/Radeon 8500 | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)2.3
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP (32-bit version)/Vista/7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 2: Armored Fury Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB DirectX 9.0 compliant video card (GeForce FX 5700+/Radeon 9500+) | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)3
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP (32-bit version)/Vista/7

Battlefield 2: Armored Fury oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 2: Armored Fury Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 2: Armored Fury oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 2: Armored Fury oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 2: Armored Fury dosya boyutu ?, Battlefield 2: Armored Fury kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 2: Armored Fury ne kadar yer kaplar ? Battlefield 2: Armored Fury Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 2: Armored Fury oynatır mı ?, Battlefield 2: Armored Fury kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.