Battlefield 2 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 2 Sistem Gereksinimleri, Battlefield 2 Oyun Gereksinimleri, Battlefield 2 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Battlefield 2 Çalıştırabilir miyim? ...

Battlefield 2 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP equivalent
Gpu (Video Card)Nvidia: 100% DirectX 9 compatible 128MB Direct3D Card (GeForce FX 5700+/Radeon 8500 | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)2.3
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP (32-bit version)/Vista/7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP
Gpu (Video Card)Nvidia: 256 MB DirectX 9.0 compliant video card (GeForce FX 5700+/Radeon 9500+) | Amd:
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)3
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows XP (32-bit version)/Vista/7

Battlefield 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 2 dosya boyutu ?, Battlefield 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 2 ne kadar yer kaplar ? Battlefield 2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 2 oynatır mı ?, Battlefield 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.