Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri, Battlefield 1 Oyun Gereksinimleri, Battlefield 1 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Battlefield 1 Çalıştırabilir miyim? ...

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 1 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Battlefield 1 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield 1 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield 1 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield 1 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5 6600K | Amd: AMD FX-6350
Gpu (Video Card)Nvidia: NVidia GeForce GTX 660 | Amd: AMD Radeon HD 7850
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)50
DirectxDirectX 11
Video Ram2
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Battlefield 1 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i7 4790 | Amd: AMD FX 8350
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon RX 480 | Amd: NVidia GeForce GTX 1060
Memory (Ram)16
Hard Disk (Hdd)50
DirectxDirectX 11
Video Ram4
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)64-bit Windows 10 or later

Battlefield 1 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield 1 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield 1 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield 1 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield 1 dosya boyutu ?, Battlefield 1 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefield 1 ne kadar yer kaplar ? Battlefield 1 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefield 1 oynatır mı ?, Battlefield 1 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.