Batman: Arkham City Sistem Gereksinimleri

Batman: Arkham City Sistem Gereksinimleri, Batman: Arkham City Oyun Gereksinimleri, Batman: Arkham City Bilgisayarım Çalıştırır mı? Batman: Arkham Cit...

Batman: Arkham City Sistem Gereksinimleri

Batman: Arkham City oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Batman: Arkham City kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Batman: Arkham City Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Batman: Arkham City oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Batman: Arkham City oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Batman: Arkham City Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz | Amd: AMD Athlon X2 4800+
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI 3850HD 512 MB | Amd: Intel HD Graphics 2000
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)17
Directx
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows XP, Vista, 7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Batman: Arkham City Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: NULL | Amd: NULL
Gpu (Video Card)Nvidia: NULL | Amd: NULL
Memory (Ram)NULL
Hard Disk (Hdd)NULL
DirectxNULL
Video Ram
Pixel Shader
Vertex Shader
Operating System (Os)NULL

Batman: Arkham City oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Batman: Arkham City Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Batman: Arkham City oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Batman: Arkham City oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Batman: Arkham City dosya boyutu ?, Batman: Arkham City kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Batman: Arkham City ne kadar yer kaplar ? Batman: Arkham City Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Batman: Arkham City oynatır mı ?, Batman: Arkham City kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.