Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Sistem Gereksinimleri, Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Oyun Gereksinimleri, Assassin's C...

Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz | Amd: AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0) | Amd: NVIDIA GeForce GTX 660
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)50
DirectxYes
Video Ram2
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz | Amd: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon R9 280X (3GB) | Amd: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB)
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)50
DirectxYes
Video Ram4
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)

Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition dosya boyutu ?, Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition ne kadar yer kaplar ? Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition oynatır mı ?, Assassin's Creed Syndicate - The Rooks Edition kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.