Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri, Assassin's Creed Syndicate Oyun Gereksinimleri, Assassin's Creed Syndicate Bilgisayarım Çalıştırır m...

Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Syndicate oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Assassin's Creed Syndicate kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Assassin's Creed Syndicate oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Assassin's Creed Syndicate oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Assassin's Creed Syndicate Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz | Amd: AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0) | Amd: NVIDIA GeForce GTX 660
Memory (Ram)6
Hard Disk (Hdd)50
DirectxYes
Video Ram2
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Assassin's Creed Syndicate Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz | Amd: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon R9 280X (3GB) | Amd: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB)
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)50
DirectxYes
Video Ram4
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)

Assassin's Creed Syndicate oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Assassin's Creed Syndicate Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Assassin's Creed Syndicate oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Assassin's Creed Syndicate oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Assassin's Creed Syndicate dosya boyutu ?, Assassin's Creed Syndicate kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Assassin's Creed Syndicate ne kadar yer kaplar ? Assassin's Creed Syndicate Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Assassin's Creed Syndicate oynatır mı ?, Assassin's Creed Syndicate kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.