Assassin's Creed Liberation Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Liberation Sistem Gereksinimleri, Assassin's Creed Liberation Oyun Gereksinimleri, Assassin's Creed Liberation Bilgisayarım Çalıştırı...

Assassin's Creed Liberation Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Liberation oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Assassin's Creed Liberation kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Assassin's Creed Liberation Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Assassin's Creed Liberation oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Assassin's Creed Liberation oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Assassin's Creed Liberation Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz | Amd: AMD Phenom 2 X4 955 @ 3.2GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM & Shader Model 4.0) | Amd: Nvidia GeForce 8800GT
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)3500
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (both 32/64bit versions)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Assassin's Creed Liberation Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz | Amd: AMD FX 4100 @ 3
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD7870 (1250MB VRAM & Shader Model 5.0) | Amd: Nvidia GeForce GTX 570
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)3500
DirectxYes
Video Ram1250
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (both 32/64bit versions)

Assassin's Creed Liberation oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Assassin's Creed Liberation Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Assassin's Creed Liberation oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Assassin's Creed Liberation oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Assassin's Creed Liberation dosya boyutu ?, Assassin's Creed Liberation kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Assassin's Creed Liberation ne kadar yer kaplar ? Assassin's Creed Liberation Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Assassin's Creed Liberation oynatır mı ?, Assassin's Creed Liberation kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.