Assassin's Creed IV Black Flag Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed IV Black Flag Sistem Gereksinimleri, Assassin's Creed IV Black Flag Oyun Gereksinimleri, Assassin's Creed IV Black Flag Bilgisayarım ...

Assassin's Creed IV Black Flag Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed IV Black Flag oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Assassin's Creed IV Black Flag kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Assassin's Creed IV Black Flag Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Assassin's Creed IV Black Flag oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Assassin's Creed IV Black Flag oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Assassin's Creed IV Black Flag Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core2 Quad Q8400 @ 2.66GHz | Amd: AMD Athlon II X4 620
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTX 260 | Amd: Radeon HD 4870
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)30
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Assassin's Creed IV Black Flag Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5-2400S @ 2.50GHz | Amd: AMD Phenom II X4 940
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTX 470 | Amd: Radeon HD 5850
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)

Assassin's Creed IV Black Flag oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Assassin's Creed IV Black Flag Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Assassin's Creed IV Black Flag oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Assassin's Creed IV Black Flag oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Assassin's Creed IV Black Flag dosya boyutu ?, Assassin's Creed IV Black Flag kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Assassin's Creed IV Black Flag ne kadar yer kaplar ? Assassin's Creed IV Black Flag Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Assassin's Creed IV Black Flag oynatır mı ?, Assassin's Creed IV Black Flag kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.