Assassin's Creed Freedom Cry Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Freedom Cry Sistem Gereksinimleri, Assassin's Creed Freedom Cry Oyun Gereksinimleri, Assassin's Creed Freedom Cry Bilgisayarım Çalışt...

Assassin's Creed Freedom Cry Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Freedom Cry oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Assassin's Creed Freedom Cry kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Assassin's Creed Freedom Cry Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Assassin's Creed Freedom Cry oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Assassin's Creed Freedom Cry oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Assassin's Creed Freedom Cry Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz | Amd: AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with shader Model 4.0 | Amd: higher)
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)30
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Assassin's Creed Freedom Cry Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz | Amd: AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) | Amd: Nvidia GeForce GTX 470
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)30
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows Vista SP or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)

Assassin's Creed Freedom Cry oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Assassin's Creed Freedom Cry Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Assassin's Creed Freedom Cry oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Assassin's Creed Freedom Cry oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Assassin's Creed Freedom Cry dosya boyutu ?, Assassin's Creed Freedom Cry kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Assassin's Creed Freedom Cry ne kadar yer kaplar ? Assassin's Creed Freedom Cry Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Assassin's Creed Freedom Cry oynatır mı ?, Assassin's Creed Freedom Cry kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.