Anthem Sistem Gereksinimleri

Anthem Sistem Gereksinimleri, Anthem Oyun Gereksinimleri, Anthem Bilgisayarım Çalıştırır mı? Anthem Çalıştırabilir miyim? Sistem gereksinimlerinizi ko...

Anthem Sistem Gereksinimleri

Anthem oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Anthem kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Anthem Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Anthem oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Anthem oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Anthem Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Core i5-3450 | Amd: AMD FX-6350
Gpu (Video Card)Nvidia: 2 GB GeForce GTX 950 | Amd: Radeon R9 270
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)
Directx
Video Ram2048
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 10 64 bit
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Anthem Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Ryzen 7 1700 | Amd: Core i7-6700K
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTX 1060 | Amd: Radeon RX 470
Memory (Ram)12
Hard Disk (Hdd)
Directx
Video Ram3072
Pixel Shader5.1
Vertex Shader5.1
Operating System (Os)Windows 10 64 bit

Anthem oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Anthem Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Anthem oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Anthem oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Anthem dosya boyutu ?, Anthem kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Anthem ne kadar yer kaplar ? Anthem Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Anthem oynatır mı ?, Anthem kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.