Anomaly 2 Sistem Gereksinimleri

Anomaly 2 Sistem Gereksinimleri, Anomaly 2 Oyun Gereksinimleri, Anomaly 2 Bilgisayarım Çalıştırır mı? Anomaly 2 Çalıştırabilir miyim? Sistem gereksini...

Anomaly 2 Sistem Gereksinimleri

Anomaly 2 oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Anomaly 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Anomaly 2 Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Anomaly 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Anomaly 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Anomaly 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core 2 Duo 2.4
Gpu (Video Card)Nvidia: Geforce 9600 GS | Amd:
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)2
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP SP3 (32 bit) / Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Anomaly 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Core 2 Quad 2.7 Ghz
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTX 260 | Amd:
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)2
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows 7

Anomaly 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Anomaly 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Anomaly 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Anomaly 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Anomaly 2 dosya boyutu ?, Anomaly 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Anomaly 2 ne kadar yer kaplar ? Anomaly 2 Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Anomaly 2 oynatır mı ?, Anomaly 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.