Amnesia: A Machine for Pigs Sistem Gereksinimleri

Amnesia: A Machine for Pigs Sistem Gereksinimleri, Amnesia: A Machine for Pigs Oyun Gereksinimleri, Amnesia: A Machine for Pigs Bilgisayarım Çalıştırı...

Amnesia: A Machine for Pigs Sistem Gereksinimleri

Amnesia: A Machine for Pigs oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Amnesia: A Machine for Pigs kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Amnesia: A Machine for Pigs Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Amnesia: A Machine for Pigs oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Amnesia: A Machine for Pigs oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Amnesia: A Machine for Pigs Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: equivalent | Amd: 2.0 GHz core i5 CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 5x00. Integrated Intel HD Graphics should work but is not supported; problems are generally solved with a driver update | Amd: Mid-range NVIDIA GeForce 3x0
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)5
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Amnesia: A Machine for Pigs Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: equivalent | Amd: 2.0 GHz core i7 CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD 6800 | Amd: High-range NVIDIA GeForce GTX 570
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)5
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7

Amnesia: A Machine for Pigs oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Amnesia: A Machine for Pigs Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Amnesia: A Machine for Pigs oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Amnesia: A Machine for Pigs oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Amnesia: A Machine for Pigs dosya boyutu ?, Amnesia: A Machine for Pigs kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Amnesia: A Machine for Pigs ne kadar yer kaplar ? Amnesia: A Machine for Pigs Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Amnesia: A Machine for Pigs oynatır mı ?, Amnesia: A Machine for Pigs kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.