America's Army: Proving Grounds Sistem Gereksinimleri

America's Army: Proving Grounds Sistem Gereksinimleri, America's Army: Proving Grounds Oyun Gereksinimleri, America's Army: Proving Grounds Bilgisayar...

America's Army: Proving Grounds Sistem Gereksinimleri

America's Army: Proving Grounds oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. America's Army: Proving Grounds kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel America's Army: Proving Grounds Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! America's Army: Proving Grounds oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. America's Army: Proving Grounds oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

America's Army: Proving Grounds Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: 2.4+ GHz Quad Core CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: Direct X 9.0c compliant | Amd:
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows Vista
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

America's Army: Proving Grounds Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: AMD Equivalent | Amd: 3.3+GHz Core i5 CPU
Gpu (Video Card)Nvidia: Direct X 9.0c compliant | Amd:
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)10
DirectxYes
Video Ram1024
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows 7 or higher

America's Army: Proving Grounds oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. America's Army: Proving Grounds Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde America's Army: Proving Grounds oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. America's Army: Proving Grounds oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. America's Army: Proving Grounds dosya boyutu ?, America's Army: Proving Grounds kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, America's Army: Proving Grounds ne kadar yer kaplar ? America's Army: Proving Grounds Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım America's Army: Proving Grounds oynatır mı ?, America's Army: Proving Grounds kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.