Alone in the Dark Sistem Gereksinimleri

Alone in the Dark Sistem Gereksinimleri, Alone in the Dark Oyun Gereksinimleri, Alone in the Dark Bilgisayarım Çalıştırır mı? Alone in the Dark Çalışt...

Alone in the Dark Sistem Gereksinimleri

Alone in the Dark oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Alone in the Dark kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Alone in the Dark Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Alone in the Dark oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Alone in the Dark oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Alone in the Dark Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Pentium D 2.6 GHz | Amd: Athlon X2 +3800
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon X1650 XT | Amd: NVIDIA GeForce 7800 GTX
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)8.5
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP/Vista 32 bits and 64 bits
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Alone in the Dark Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Intel Pentium Core 2 2.2 GHz recommended
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon HD3850 | Amd: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Memory (Ram)TOTAL
Hard Disk (Hdd)8.5
DirectxYes
Video Ram
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP/Vista 32 bits and 64 bits

Alone in the Dark oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Alone in the Dark Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Alone in the Dark oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Alone in the Dark oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Alone in the Dark dosya boyutu ?, Alone in the Dark kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Alone in the Dark ne kadar yer kaplar ? Alone in the Dark Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Alone in the Dark oynatır mı ?, Alone in the Dark kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.