Alien: Isolation - Nostromo Edition Sistem Gereksinimleri

Alien: Isolation - Nostromo Edition Sistem Gereksinimleri, Alien: Isolation - Nostromo Edition Oyun Gereksinimleri, Alien: Isolation - Nostromo Editio...

Alien: Isolation - Nostromo Edition Sistem Gereksinimleri

Alien: Isolation - Nostromo Edition oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Alien: Isolation - Nostromo Edition kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Alien: Isolation - Nostromo Edition Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Alien: Isolation - Nostromo Edition oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Alien: Isolation - Nostromo Edition oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Alien: Isolation - Nostromo Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Duo E8500 | Amd: AMD Athlon 64 X2 6400+
Gpu (Video Card)Nvidia: 1GB (AMD Radeon HD 5550 | Amd: Nvidia GeForce GT 430)
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)35
Directx
Video Ram1
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 (32bit)
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Alien: Isolation - Nostromo Edition Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Intel Core 2 Quad Q9650 | Amd: AMD Phenom II X4 955
Gpu (Video Card)Nvidia: 2GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series | Amd: Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX 660)
Memory (Ram)8
Hard Disk (Hdd)35
Directx
Video Ram2
Pixel Shader5.0
Vertex Shader5.0
Operating System (Os)Windows 7 (64bit)

Alien: Isolation - Nostromo Edition oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Alien: Isolation - Nostromo Edition Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Alien: Isolation - Nostromo Edition oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Alien: Isolation - Nostromo Edition oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Alien: Isolation - Nostromo Edition dosya boyutu ?, Alien: Isolation - Nostromo Edition kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Alien: Isolation - Nostromo Edition ne kadar yer kaplar ? Alien: Isolation - Nostromo Edition Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Alien: Isolation - Nostromo Edition oynatır mı ?, Alien: Isolation - Nostromo Edition kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.