Alan Wake Sistem Gereksinimleri

Alan Wake Sistem Gereksinimleri, Alan Wake Oyun Gereksinimleri, Alan Wake Bilgisayarım Çalıştırır mı? Alan Wake Çalıştırabilir miyim? Sistem gereksini...

Alan Wake Sistem Gereksinimleri

Alan Wake oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. Alan Wake kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Alan Wake Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Alan Wake oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Alan Wake oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Alan Wake Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Info
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce 8800 GT | Amd: Radeon HD 2900 Pro
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)8
DirectxYes
Video Ram512
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows XP/Vista/7
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

Alan Wake Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: | Amd: Info
Gpu (Video Card)Nvidia: GeForce GTX 275 | Amd: Radeon HD 4870
Memory (Ram)4
Hard Disk (Hdd)8
DirectxYes
Video Ram1
Pixel Shader4.0
Vertex Shader4.0
Operating System (Os)Windows 7

Alan Wake oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Alan Wake Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Alan Wake oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Alan Wake oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Alan Wake dosya boyutu ?, Alan Wake kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Alan Wake ne kadar yer kaplar ? Alan Wake Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım Alan Wake oynatır mı ?, Alan Wake kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.