4 Story Sistem Gereksinimleri

4 Story Sistem Gereksinimleri, 4 Story Oyun Gereksinimleri, 4 Story Bilgisayarım Çalıştırır mı? 4 Story Çalıştırabilir miyim? Sistem gereksinimleriniz...

4 Story Sistem Gereksinimleri

4 Story oynamak için gerekli olan güncel Sistem Gereksinimleri nedir?. 4 Story kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel 4 Story Sistem Gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! 4 Story oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. 4 Story oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

4 Story Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP 1.6 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon 9550 128 MB VRAM | Amd: NVIDIA GeForce FX 5700
Memory (Ram)1
Hard Disk (Hdd)2
DirectxYes
Video Ram128
Pixel Shader2.0
Vertex Shader2.0
Operating System (Os)Windows 2000
Sisteminizi kontrol etmek, bilgisayarınızda çalışabilecek oyunları bulmak, bilgisayarınızı derecelendirmek ve harika yükseltme önerileri almak için sistem gereksinimleri sitesi.

4 Story Önerilen Sistem Gereksinimleri

Cpu (Processor)Intel: Pentium 4 | Amd: Athlon XP 2.0 GHz
Gpu (Video Card)Nvidia: ATI Radeon X1550 | Amd: NVIDIA GeForce 6600
Memory (Ram)2
Hard Disk (Hdd)3
DirectxYes
Video Ram256
Pixel Shader3.0
Vertex Shader3.0
Operating System (Os)Windows 2000

4 Story oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. 4 Story Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde 4 Story oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. 4 Story oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. 4 Story dosya boyutu ?, 4 Story kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, 4 Story ne kadar yer kaplar ? 4 Story Sistem Tavsiyesi, Bilgisayarım 4 Story oynatır mı ?, 4 Story kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.